درباره وب سایت شهر گوهرها

رضاگودرزی عکاس، فیلمبردار و طراح وب سایت از سال 1375 در صنعت طلاوجواهر فعال بوده و از سال 1389 با تشکیل اتحادیه کشوری طلاوجواهر سردبیر نشریه این اتحادیه نیز بوده است. تجربه صنفی و ارتباط با همکاران در طول این سال ها هم اکنون پس از پایان کار نشریه ها و تبلیغ های کاغذی و با گسترش اینترنت، فضای مجازی و گوشی های هوشمند باعث شد تا در تابستان 1400 این وب سایت راه اندازی شود.

این وب سایت به هیچ اتحادیه و سازمانی وابسته نیست و هدف اصلی ایجاد این وب سایت جمع آوری و انتشار مقاله ها و خبرهای مفید از دنیای طلاوجواهر و معادن سنگ های گرانبها در جهان و ترجمه آن ها به فارسی برای فعالان صنعت طلاوجواهر و همچنین مردم عادی و علاقمند می باشد.

در کنار این اطلاع رسانی… معرفی تولیدکنندگان، بنکداران، طراحان، موسسه های گوهرشناسی، نمایشگاه های طلاوجواهر و شرکت های خدماتی مانند جعبه و دکور… به تمام بخش های صنعت طلاوجواهر کشور در تهران و تمامی شهرستان ها می باشد.

چرا که با استفاده از اینترنت و بدون محدودیت در بازدید، فعالان صنعت طلاوجواهر در بیش از 200 شهرستان به تمامی اخبار، مقالات و آگهی های روی وب سایت دسترسی دارند. ضمنا این وب سایت هیچ فعالیتی در زمینه اطلاع رسانی درباره نوسان و قیمت طلا و ارز ندارد.

رضا گودرزی
ارسال این به یک دوست