درباره وب سایت شهر گوهرها

رضاگودرزی عکاس، فیلمبردار و طراح وب سایت از سال 1375 در صنعت طلاوجواهر فعال بوده و از سال 1389 با تشکیل اتحادیه کشوری طلاوجواهر سردبیر نشریه این اتحادیه نیز بوده است. تجربه صنفی و ارتباط با همکاران در طول این سالیان هم اکنون پس از پایان کار نشریات و تبلیغات کاغذی و با گسترش اینترنت، فضای مجازی و گوشی های هوشمند باعث شد تا در تابستان 1400 این وب سایت راه اندازی شود.

این وب سایت به هیچ اتحادیه و سازمانی وابسته نیست و هدف اصلی ایجاد این وب سایت جمع آوری و انتشار مقاله ها و خبرهای مفید از دنیای طلاوجواهر و معادن سنگ های گرانبها در جهان و ترجمه آن ها به فارسی برای فعالان صنعت طلاوجواهر و همچنین مردم عادی و علاقمند می باشد.

در کنار این اطلاع رسانی… معرفی تولیدکنندگان، بنکداران، طراحان، موسسه های گوهرشناسی، نمایشگاه های طلاوجواهر و شرکت های خدماتی مانند جعبه و دکور… به تمام بخش های صنعت طلاوجواهر کشور در تهران و تمامی شهرستان ها می باشد.

چرا که با استفاده از اینترنت و بدون محدودیت در بازدید، فعالان صنعت طلاوجواهر در بیش از 150 شهرستان به تمامی اخبار، مقالات و آگهی های روی وب سایت دسترسی دارند. ضمنا این وب سایت هیچ فعالیتی در زمینه اطلاع رسانی درباره نوسان و قیمت طلا و ارز ندارد.

رضا گودرزی

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید

ارسال این به یک دوست