اولین آتلیه تخصصی عکاسی و فیلمبرداری طلاوجواهر

با توجه به پیشرفت اینترنت و گسترش گوشی های هوشمند، افزایش ترافیک، مشکلات جای پارک در شهرهای بزرگ، مشکلات رفت و برگشت و سفر به شهرهای بزرگ جهت خرید عمده یا تکی طلاوجواهر و حتی بیماری کرونا بر تعداد مشتری در خیابان و پشت ویترین ها تاثیر منفی گذاشته است و  در نتیجه تبلیغات و فروش بر روی اینترنت در صنعت طلاوجواهر نیز شروع شده است.

در ابتدا طراحی یک وب سایت مخصوص طلاوجواهر که شامل دسته بندی های طلا، جواهر، گردنبند، دستبند، گوشواره، انگشتر، بخش اتصال به اینستاگرام، کاتالوگ آنلاین، بخش مقالات و امکان چت اتوماتیک مشتری و فروشنده… می باشد، لازم است تا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی و برند خود را در دنیای بی انتهای اینترنت معرفی کنید.

وب سایت هیچگاه فیلتر نمی شود و فروشگاه اختصاصی شماست که مشتری روی آن فقط محصولات شما را می بیند. بی نهایت عکس و فیلم جدید می توان به آن اصافه کرد و در صورتی که اسم سایت خود را 5 یا 10 ساله ثبت کنید و بعد از این مدت نیز مجددا تمدید کنید، مانند آدرس و مغازه شما ثابت مانده و مشتری همیشه می تواند به آن مراجعه کند.

فروشندگان (ویترین دار، بنکدار یا کارخانه دار) بعد از طراحی وب سایت، اول نیاز به عکاسی و فیلمبرداری صنعتی از تولیدات خود در کیفیتی بسیار بالا دارند چرا که مشتری در منزل یا شهری دیگر بر روی صفحه 3 در 5 سانتیمتری موبایل باید محصول شما را بدون شنیدن توضیحات شما و لمس محصول… دقیقا ببینید و کیفیت آن را تشخیص داده و بپسندد.

در بازار عکاسی و فیلمبرداری گروه های متخصص و غیر متخصص با قیمت و کیفیت دوربین های متفاوتی حضور دارند که تنها را تشخیص مهارت آن ها کیفیت خروجی کار می باشد. برای مشاوره و انجام امور عکاسی طلاو جواهر، فیلمبرداری 4K (جدید)، ساخت موشن گرافیک و طراحی وب سایت با ما تماس بگیرید:  09121075213

هم اکنون می توانید این مطلب را به دوستان خود معرفی و به اشتراک بگذارید:

ارسال این به یک دوست